0407112419 van Eindhoven
Klik op de kaart om te vergroten
|
Rating voor 0407112419
Telefoonnummer details
te weten komen
Alle informatie wordt gegeven zonder garantie!
Stuur rating en bloknummer in |
||||||||||||||||||
Trends
|
|
Gegeven ratings aan 0407112419
Beoordeling indienen-
-
ik word niet goed van dat volk continu bellen ze lopen te ouwhoeren op de achtergrond zeggen niet hoe ze aan je naam en nummer komen willen je pillen aan smeren voor een goede nachtrust? vervolgens heb ik ineens een vragen lijst beantwoord WTF ik wil niet gebelt worden zeg het duidelijk derna bellen ze weer dus grover me mond open doen helpt niet want gister avond belde ze hingen ze op en nu net weer oproep gemis? blokkeren het nr als je die ziet op je foon!
truffeltje gereageerd 2013-08-28 22:46:27Thanks voor je verslag. Ik werd net gebeld door dat nummer en lees nu dat ik dus maar beter niet op kan nemen. Inderdaad een raadsel hoe ze aan mn nummer komen, ik bel prepaid en sta nergens geregistreerd...Mink gereageerd 2013-09-24 10:20:58Ik ben gebeld door 0407112419 gisteravond, maar was niet thuis. Net teruggebeld, zijn ze pas dagelijks(!) vanaf 13.00u bereikbaar. Geen naam van persoon/firma als je belt, dus ik ben blij te lezen dat ik nu weet dat het om een e.o.a. bedrijf gaat dat vitamine en hotelbonnen (wat een combinatie) probeert aan te smeren. NIET aannemen en ook ik begrijp niet hoe ze aan mijn nummer komen!! Iemand enig idee hoe ze heten?? -
Werd verschillende keren gebeld. Naam firma niet te verstaan. Willen een gratis vitaminen product toesturen en hebben ook hotelbonnen. Heb een geheim nummer en weet dus niet hoe zij aan mijn nummer komen. Spraken mij aan met mijn mans naam, terwijl ik al jaren gescheiden ben. Erg vaag en ik vertrouw het helemaal niet.
Ommen gereageerd 2012-10-09 11:56:36Eden Health uit eindhoven, vroeg deze slecht sprekend NL om zijn bedrijfsnaam te spellen, en of hij had gehoord van BelMeNiet reg. -
Nummer belt zeer regelmatig. Bij mij al minstens een half jaar achtereen. Telefoonterreur van de ergste orde.
-
Ik heb gelukkig niet opgenomen, vertrouwde het al niet, ben eerder door meerdere nummers gebeld die ik niet vertrouwde en maar goed ook dat ik er niet intrap, ze proberen het weer bij mij steeds maar weer, ik geef ook niet op, ik neem gewoon niet op!! Is maar goed dat ik ook niet opgenomen heb, gelukkig dat ik het eerst even nacheck. Gelukkig kan ik er voor zorgen dat ik er niet te veel last van kan hebben, ik snap niet waarom ze nog niet gepakt zijn, deze mensen moeten echt gepakt worden!
-
-
Niks aannemen van dit nr! Je moet ze gewoon negeren en/of hun bestoken met vragen. 't zijn werk/kanslozen mensen.
-
werd gebeld was te laat om op te nemen bel terug en zeggen dat ze niet aanwezig zijn graag geen tel meer naar mijn nummer hoe geraken ze daar eingelijk aan
-
Ik zit niet op verdachte pillen te wachten.
Opheffen dat bedrijf. -
niet opgenomen. Wel vreemd/toevallig dat onder aan deze pagina (van Tellows) een reclame van een datingsite in mijn woonplaats zie.
-
vervelend, telefoon met het nummer 0407112419 2x overlaten gaan en vervolgens weer ophangen.krijg ze niet aan de lijn.
-
Zeer irritante telefoontjes. Bieden vitamines aan. Zelfs na weigering word ik nog herhaaldelijk gebeld. Gebruiken mijn moeder's meisjes naam, ze is al meer dan 25 jaar getrouwd. Ze antwoorden niet als ik vraag hoe ze aan dit telefoon nummer komen, wij staan namelijk niet in de telefoongids en geregistreerd op belmeniet.
-
wil niet meer gebeld worden.wat heb je er eigenlijk aan ,als je geregistreet bent bij..bel-me-niet!!!!!
-
Noemde mij bij mijn meisjesnaam. Sta in het bel-me-niet register. Vrouw aan de telefoon zei een nw.firma te zijn en noemde geen naam. Wilde nw.vitaminepakket aanbieden. Deed dit heel stuntelig met veel gegiechel en lachen op de achtergrond. Zeer onpreofessioneel. Heb gezegd geen interesse te hebben en opgehangen.
-
niet opgenomen door mij vanwege mij onbekend nummer, mijn vermoeden was juist volgens jullie site, bedankt
-
Maar wie is.of zijn dit dan?? Want in ene sinds laatst bellen ze mij..
-
-
Ben al vaak gebeld door dit nr. Neem niet op... maar als ik opneem vraag ik hun het hemd van hun lijf!!! Wie zijn jullie, wat moeten jullie, welke krant ze lezen, hoelaat ze zondags opstaan, wat voor auto ze rijden etc.etc......(ook leuk om te doen) WIE DE BAL KAATST.....
-
wil niet meer gebeld worden
Je bent met dit nummer gebeld en weet meer over diegene die je gebeld heeft, dan is het antwoord ja!
Uw rating geeft het telefoonnummer en de beller publiekelijk weer in ons telefoonboek. Je zorgt er zo langdurig voor dat vervelende telefoontjes tot het verleden behoren. Velden met dienen verplicht te worden ingevuld. Meer informaties vind je op tellows-Blog.
Nieuw commentaar bij Aantal 0407112419
Verdeling van gesprekstypen en namen van bellers in de beoordelingen
Telefoonterreur 6 berichten |
|
---|---|
onbekend 6 berichten |
|
Telemarketeer 2 berichten |
|
Aggressieve reclame 2 berichten |
onbekend 8 berichten |
|
---|---|
0407112419 2 berichten |
|
??? 1 berichten |
|
vitamine pillen 1 berichten |
|
040 7112419 1 berichten |
|
Andere | onbekent(1) Werd gezegd "nieuwe firma" (1) ? (1) |